Alban Skenderaj dhuron emocione të forta në finalën e The Voice of Albania (VIDEO)

By

Përherë publiku është emocionuar nga këngët e tij që cdo herë kanë prekur tema tepër të ndieshme, krahas atyre teper sensual të dashurisë.

Është kënga e tij e fundit “Un dhe ti” të cilës i realizoi edhe videoklipin e tij mjaft domethënës ku protagonist bëri edhe gruan e tij Miriam dhe vajzën e tyre të vogel Ameli.

Sonte Alban Skenderaj dhuroi emocione të forta në finalën e madhe të The Voice of Albania teksa këndoi live këtë këngë mjaft të bukur./PRIVE.AL/

Artikuj të ngjashëm