Alban Ramosaj publikon këngën ‘Bitchi Mesnatës’

By

Këngëtari shqiptar Alban Ramosaj, ka publikuar këngën e tij më të re, me një titull tejet seksist.

Ai i ka vënë këngës një emër, që mund të cilësohet si szeksist kundrejt vajzave e grave. Kënga e mbanë emrin “Bitchi Mesnatës’.

Kënga flet për një vajzë e cila konsiderohet si e përdalë dhe është materialiste, që kërkon lidhje në shkëmbim të parave.

Këngëtari i referohet ‘bitch’ asaj vajze e cila nuk kërkon dashuri por para, përderisa në klip shoqërohet nga dy vajza të bukura të cilat paraqiten në skena të nxehta me Ramosajn.

Tekstin e ka shkruar vetë Albani e po ashtu e ka bërë edhe skenarin e klipit ndërsa kënga është produksion i TULL Productions. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm