Alban Ramosaj, imazh i një ndër kompanive më të rëndësishme në botë!

By

Muzika e tij është mjaft e pëlqyer në Shqipëri, e po ashtu ka rrëmbyer zemrat e shumë vajzave edhe me paraqitjen e tij.

Mesa duket propozimin e fotografit Endrit Mërtirit, e kanë pranuar edhe udhëheqësit e ‘Dolce Gabanna’, pasiqë Alban Ramosaj është zgjedhur imazh për disa nga veshjet e tyre.

 

“Mirënjohës pafund dhe i lumtur për këtë eksperiencë fanstatike” – është shprehur në intagram Ramosaj.

Përpos, kësaj Albani është duke punuar edhe në një produksion të ri muzikor që pritet të lançohet shumë shpejt./Prive.al

Artikuj të ngjashëm