Alban ç’të gjeti mor çun? Këngëtari publikon foton nudo, po-po krejtësisht NUDO

By

Këngëtari i njohur kosovar Alban Ramosaj nuk ka gjetur behane në fotografinë e fundit që e publikoi në Instagram.

Ramosaj na ka habitur pak me vendimin për të publikuar në Instagramin e tij një fotografi krejtësisht NUDO.

Në një plazh i zhveshur ai ka lansuar në Instagram një imazh ku shfaqet nga prapa dhe tregon të pasmet e tij që dorën në zemër janë seksi.

Fit dhe i palestruar, këngëtari ka ekspozuar linjat e tij muskulore.

Gjithsesi, na habiti pak guximi i tij ngase një imazh të tillë është i pari nga figurat publike shqiptare që e publikon. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm