Alarmi i ngritur nga Teuta dhe Adonisi duhet të na shqetësojë të gjithëve!

By

Aktorja Teuta Krasniqi ka tash e një kohë që i është përkushtuar me kohë të plotë jetesës së shëndetshme, ndikuar pak edhe nga bashkëshorti, Adonisi.

Së fundmi të dy ishin të ftuar në “NIN” me Aluadin Hamitin ku biseduan gjerë e gjatë për veganizimin e gjithashtu edhe për sipërmarrjen e re të çiftit.

Ndër të tjerash ata ngrenë alarm për cilësinë e ushqimit që po konsumojmë e gjithashtu edhe mekanizmat kontrollues në shtetin tonë.

Më poshtë mund të ndiqni të plotë intervistën e Adonisit dhe Teutës. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm