Akuzat për ‘Mirmëngjes Dashni’: Kështu i’u përgjigjet Artiola kritikave (VIDEO)

By

Këngëtarja e muzikës popullore, Artiola Toska befasoi të gjithë me pjesmarrjen në ‘KëngaMagjike’ në bashkëpunimin me Brunon.

‘Mirmëgjes Dashni’ ishte edhe projekti me të cilën erdhën dyshja e me tu prezantuar kënga morri pëlqyeshmëri të mëdha dhe ishte një ndër më të dëgjuarat e ndër pretendentet kryesore të festivalit.

Bashkëpunimi mori çmimin ‘Kënga Hit’ por duke mos arritur të futet as të në ‘Top 3 ‘të këngeve më të votuara.

Çfarë thotë Artiola për çmimin dhe mbarëvajten e festivalit?! Për kritikat që morri si këngë’ tallava’?!

Sa është e angazhuar në mbrëmje muzikore dhe çfarë pret nga viti 2017?! E se a po dëshiron të ketë fëmijë në 2017?!

Përgjigjet e këtyre e shumë pyetjeve tjera mund ti kuptoni në storien e mëposhtme. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm