Aktorja shqiptare i hap foshnjës së saj një llogari në Instagram

By

Trendi i prindërve të famshëm që u hapin fëmijëve llogari në Instagram po vazhdon. E fundit është aktorja e humorit, Eliona Pitarka.

Aktorja dhe partneri i saj u bënë prindër për herë të parë në mars të këtij viti. Në jetë erdhi një vogëlushe që i lanë emrin Gala.

Deri më tani janë dy postime në llogarinë e vogëlushes që numëron më shumëse 3 mijë ndjekës.

Gjithashtu, llogaria e saj është private dhe menaxhohet nga mami Eliona. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm