Aktorja Shengyl Ismaili flet për ndarjen pas 18 vitesh martesë (VIDEO)

By

Javën e kaluar në Prive me Lyrical Son u nis rubrika më e re e titulluar ‘Kutia e pyetjeve’.

Këtë javë, në rubrikën e njejtë protagoniste ishte aktorja Shengyl Ismaili e cila iu përgjigj shumë pyetjeve të ardhura në llogarinë e Prive.al në Instagram.

Mes tjerash, një prej pyetjeve që shkaktoi më shumë reagim tek aktorja ishte ajo nëse është më mirë e martuar apo beqare.

Me këtë rast, Ismaili foli për kapitullin e mbyllur të martesës 18-vjeçare dhe statusin e ri si nënë e vetme.

Video e plotë më poshtë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm