Aktorja kosovare shkëlqen në fotosesionin e fundit (FOTO)

By

Jo më kot thuhet se shtatzënia i zbukuron gratë.

Të qenit nënë duhet të jetë ndjenja më e bukur në botë, dhe kjo po reflektohet edhe në pamjen e aktores së famshme kosovare.

Muaj më parë bëri të ditur se po pret një fëmijë ndërsa tani, na u shfaq mahnitëse në një fotosesion.

Albulena Kryeziu, që në pak muaj do sjellë në jetë fëmijën e parë me bashkëshortin e saj, regjisorin Ilir Bokshi, ka realizuar një set të ri fotografik, në të cilin po rrezaton lumturi. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm