Aktorja e njohur sjell në jetë fëmijën e saj të parë (FOTO)

By

Aktorja e njohur Shay Mitchell dhe i dashuri i saj Matte Babel, zbuluan që janë në pritje të ëmbël në fillim të qershorit, dhe tani janë bërë prindër për herë të parë.

Shay Mitchell (R) and Matte Babel

Të Dielën, ylli i Pretty Little Liars, 32 vjeçare, njoftoi që ajo dhe i dashuri Matte Babel mirëpritën fëmijën e tyre të parë.

Shay Mitchell (R) and Matte Babel

“Kurrë nuk do të të lëshoj,” Mitchell shkruan në foton ku shihet teksa mban dorën e fëmijës së saj.

Vajza e vogël e çiftit është fëmija i parë për Mitchell dhe Babel, i cili u takua përmes miqve të përbashkët dhe janë lidhur që prej janarit 2017.

View this post on Instagram

Never letting go…

A post shared by Shay Mitchell (@shaymitchell) on

Burimi: People.com

 

 

 

Artikuj të ngjashëm