Aktorja e njohur shtatzënë për herë të dytë

By

Kirsten Dunst, po bëhet nënë për herë të dytë.

Artistja dhe bashkëshorti i saj, aktori Jesse Plemons, janë sërish në pritje të një fëmije, gjersa është zbuluar në një fotosesion të Kirsten për revistën W.

Dunst dhe ylli i “Breaking Bad”, 32 vjeçar, u fejuan në janar të vitit 2017.

Ata u bënë prindër të një djali të quajtur, Ennis, në maj të vitit 2019 që tanimë bëhet dy vjet.

Çifti ndërkohë kanë filluar takimet që nga viti 2016 gjatë xhirimeve të “Fargo”. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm