Aktorja e njohur nis lidhje të re dashurie?

By

Bella Thorne dhe aktori i “New Amsterdam” Ryan Eggold kanë ndezur thashethemet për lidhje pasi u panë së bashku në The Surf Lodge në Montauk, NY, të dielën.

Sipas burimeve të Page Six, dyshja u shfaqën në hotel dhe restorant për një darkë të mrekullueshme duke festuar bashkëpunimin e aktores Rosario Dawson në Aqua x Studio 189 me Bloomingdale’s.

Megjithatë, ata dyshohet se nuk arritën kurrë në vendet e tyre.

“Ata ishin jashtë së bashku duke bredhur për kokteje,” tha një burim për Page Six.

Një organizator i ngjarjes konfirmoi për Page Six se ata pritej të merrnin pjesë, por në fakt nuk arritën kurrë në darkën ulur.

Thorne, 24, anuloi fejesën e saj me ish-Benjamin Mascolo në qershor, pasi ishin së bashku për tre vjet.

Sa i përket aktorit, 37-vjeçar, ai më parë ishte i lidhur me yllin e “Twilight” Ashley Greene dhe prezantuesen e “Today” Jill Martin.

 

Artikuj të ngjashëm