Aktorja e njohur flet hapur pse vendosi të divorcohej

By

Si një mënyrë për tu shëruar nga zemra e thyer, Jenna Dewan shkroi dhe botoi librin e saj të ri për mirëqenie, “Gracefully You: Hoë to Live Your Best Life Every Day.”

Në të, ajo zbuloi të gjitha detajet në lidhje me martesën e saj dhe divorcin nga Channing Tatum.

Channing Tatum and Jenna Dewan arrive on the red carpet at the 86th Academy Awards in Hollywood, California March 2, 2014.

Ish çifti u takua për herë të parë në vitin 2006 gjatë xhirimeve të “Step It Up” dhe u martuan në vitin 2009 deri sa njoftuan për ndarjen e tyre në prill 2018.

Dewan, 38 vjeçare, shkroi për atë pse ajo dhe Tatum, 39 vjeç, e ndërprenë martesën e tyre.

“Unë e kuptova dinamikën në të cilën isha, dhe nuk më shërbente as mua as vajzës time”, shkroi aktorja/balerina, sipas People. “Së pari dhe më kryesorja duhej të pranoja  që kjo nuk po funksionon dhe dhe vetëm po lëndoheshim.”

Në librin e saj, Dewan tha se ajo dhe Tatum vendosën të ndahen një natë para se të fillonte xhirimet e “World of Dance” sezonin e dytë.

Ata ishin në gjendje të mbanin sekret ndarjen gjatë pjesës më të madhe të prodhimit.

Image result for jenna dewan channing tatum

Artikuj të ngjashëm