Aktorja e njohur bëhet nënë për herë të parë

By

Lindsay Lohan është bërë nënë.

Aktorja e Freaky Friday dhe bashkëshorti Bader Shammas e kanë mirëpritur një djalë, konfirmoi një përfaqësues i aktores për PEOPLE të hënën.

Son Luai – një emër arab që do të thotë “mburojë ose mbrojtës” – lindi në Dubai, megjithëse data e saktë e lindjes së tij nuk është ndarë me publikun për momentin.

“Lindsay Lohan dhe bashkëshorti i saj financier, Bader Shammas, mirëpritën një djalë të bukur dhe të shëndetshëm të quajtur Luai”, thotë përfaqësuesi për PEOPLE.

Në një intervistë në qershor me Allure, aktorja e Mean Girls foli për kapitullin e saj të ri, ku tha se  do të balancojë karrierën e saj dhe të qenit nënë.

 

Artikuj të ngjashëm