Aktorja e njohur aferë me politikan?!

By

Intervista më e shkurtër në Prive muaj më parë ishte e rezervuar për aktoren e njohur Shota Baraliu.

Mes shumë pyetjeve provokative të gazetarit Vlorijan Halili ajo tregoi se është shumë zemër mirë dhe se nuk mendon se është e bukur por simpatike.

E se a ka pasur ndonjëherë aferë me politikan, Shota?! Përgjigjen e kësaj e shumë pyetjeve tjera mund t’i kuptoni në videon e mëposhtme. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm