Aktorja e famshme po përballet me një betejë të rëndë shëndetësore

By

Aktorja Shannen Doherty ka zbuluar që ka fazën e katërt të kancerit të gjirit.

Image result for Shannen Doherty

Doherty u diagnostikua për herë të parë me kancer të gjirit në 2015, dhe ajo i tha “Good Morning America” në një intervistë të transmetuar të martën se kanceri u kthye.

“Do të dalë brenda disa ditësh ose një javë që – unë jam në fazën e katërt. Kështu që kanceri im u kthye. Dhe kjo është arsyeja pse unë jam këtu”, tha Doherty. “… Unë nuk mendoj se unë e kam proceduar si duhet këtë lajm.  Është një pilulë e hidhur për të gëlltitur.”

Doherty tha që ajo mori diagnozën e re vitin e kaluar ndërsa ishte duke punuar në rixhirimin e “Beverly Hills, 90210.”

Artikuj të ngjashëm