Aktorja e famshme po bëhet nënë për herë të parë

By

Emma Stone do të bëhet nënë.

Pas shumë thashethemeve se ajo është shtatzënë, aktorja 32 vjeçare është parë duke përkëdhelur barkun e saj të rrumbullakosur ndërsa po shëtiste me një mikeshë.

Së fundmi, ajo është parë më 30 dhjetor duke marrë ajër të pastër në Los Angeles.

Ky do të jetë fëmija i parë për aktoren dhe burrin e saj Dave McCary. Martesa e tyre për herë të parë u konfirmua në shtator pas zërave se ata u kurorëzuan fshehurazi vitin e kaluar.

Emma kohëve të fundit u tërhoq nga një film i profilit të lartë.

anxiety: Meditating, dancing & writing help Emma Stone drive away her blues  - The Economic Times

Artikuj të ngjashëm