Aktorja bëhet nënë për herë të dytë

By

Aktorja e famshme amerikane Jenna Dewan është bërë nënë për herë të dytë.

Jenna Dewan ka mirëpritur fëmijën e saj të dytë dhe fëmijën e parë për të fejuarin e saj Steve Kazee. Aktorja bëri të ditur gjatë ditës së sotme lajmin në Instagram-in e saj, një foto me beben.

Dewan lindi djalin e saj Callum më 6 Mars.

“Dhe kështu, zemrat tona shpërthejnë në amshim dhe përtej ❤❤”, shkroi ajo, “Mirë se vjen në botë, o engjëll i vogël! ❤ Callum Michael Rebel Kazee 3/6/20.”

 

Artikuj të ngjashëm