Aktori turk që çmend vajzat, bëhet baba për herë të parë (FOTO)

By

Një lajm i mirë erdhi nga çifti më i famshëm turk.

Dy aktorët shumë të pëlqyer nga shqiptarët, janë bërë prindër për herë të parë.

Fëmija i Burak Ozçivit dhe Fahriye Evcen erdhi në jetë.

Sipas EENMagazine, çifti i njohur turk, u bë me një djalë të cilin e kanë quajtur Karan.

Sipas kësaj faqeje, aktori turk nuk e ka lënë për asnjë çast të vetëm gruan e tij, dhe po ndjehet jashtëzakonisht i emocionuar që është bërë baba.

Image result for burak and fahriye

Artikuj të ngjashëm