Aktori më i dashuri i publikut pranon se e tradhtoi gruan: Kam bërë një gabim serioz

By

Jackie Chan ka folur së fundmi shumë sinqerisht për tradhtinë ndaj gruas së tij Joan Lin në librin e tij “Never Grow Up”.

“Në vitin 1999, kam bërë një gabim serioz. Kur lajmet treguan për një aferë që rezultonte me një fëmijë, mediat bombarduan. Doja ta telefonoja Joan por nuk dija çfarë të thosha. Nuk isha në gjendje

Ai poashtu zbuloi se ai dikur e goditi djalin e tij Jaycee.

“Kur biri im ishte akoma i ri, e godita një herë dhe isha shumë rëndë. E godita dhe e hodha në divan. Atë kohë me të vërtetë e frikësova atë dhe nënën e tij deri në vdekje dhe unë vet ndihesha shumë keq”, tha aktori.

Artikuj të ngjashëm