Aktori i njohur turk në Prishtinë, ka disa fjalë për kosovarët

By

Me siguri e keni marrë informatën nga Prive.al se aktori i njohur turk Erkan Pettekaya, erdhi në Kosovë.

Arsyeja e vizitës së tij ishte promovimi i “Qejfi ma i madh se Stambolli” – emision nga Linda Imami, që transmetohet çdo të premte në Klan Kosova.

Ky emision do të vërtitet rreth yjeve më të mëdha turke, gjithçka rreth Stambollit, nata, shëndetësia moda, trendet dhe të gjitha gjërat tjera që i përkasin kësaj kulture.

Episodi i parë i këtij emisioni do të startojë me aktorin shumë të dashur Erkan i cili do të rrëfejë të gjitha ato që përfaqësojnë jetën personale dhe profesionale të tij.

Artisti turk postoi sot një fotografi në Instagramin e tij duke iu dëshiruar kosovarëve një ditë të mirë./Prive.al

View this post on Instagram

#Kosova hatırası Ju deshiroj dite te mire

A post shared by Erkan Petekkaya (@erkanpetekkaya) on

Artikuj të ngjashëm