Aktori i njohur feston ditëlindjen, kështu e uron “Arif Hikmeti” (FOTO)

By

Aktori shqiptar nga Tetova Blerim Destani, ka mbushur 36 vjet.

Në ditën e tij të lindjes, i pari që është kujtuar ta urojë është miku i tij, aktori Xhevdet Jashari, i cili me këtë rast i ka bërë edhe një dhuratë speciale.

Duke qenë se Destani është ndër shqiptarët më të pasur, çfarë do ishte dhurata perfekte për të, duke qenë se i ka të gjitha?

Aktori i njohur me personazhin e Arif Hikmetit në serialin “O sa mirë”, i ka dhuruar një pako me cigare puro duke i uruar fat dhe lumturinë e botës shokut të tij.

uriiiiimeee ditelindja vëlla @blerimdestani patç shendet fat ene kejt tmajrat e ksaj dynjaje ⚡️?✨???

A post shared by Xhevdet Jashari (@xhevdet_jashari) on

Artikuj të ngjashëm