Aktori i famshëm ndahet nga jeta, mbetet në gjysmë filmi që po xhironte

By

Ray Liotta, aktori i njohur për rolet e tij në “Field of Dreams” dhe klasikun e mafias Martin Scorsese “Goodfellas”, ka vdekur.

Ai ishte 67 vjeçar.

Ray Liotta Passes Away At 67, Died In His Sleep While Filming New Movie

“Ray ishte duke punuar në një projekt në Republikën Domenikane të quajtur “Ujërat e Rrezikshme” kur ai kaloi. Ai kaloi në gjumë. Ai la pas vajzën e tij, Karsen dhe e fejuarën e tij, Jacy Nitolo”, tha publicistja e tij Jennifer Allen për CNN. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm