Aktorët Blerim Destani dhe Xhevdet Jashari të pandashëm! (FOTO)

By

Takimet e shumta mes tyre për shumicën prej nesh më nuk ishin lajm pasi që dyshja e aktorëve Blerim Destani dhe Xhevdet Jashari shiheshin shumë shpesh pranë njëri tjetrit.

Udhëtimet e shumta nëpër Europë ishin diçka e zakonshme për ta teksa tashmë ato kanë kaluar në një nivel tjetër.

Dyshja sipas postimeve të fundit në rrjete sociale po shijojnë disa ditë pushime në njërin prej vendeve më të bukur në botë Dubain.

Ata po tregojnë edhe jetën luksoze të cilën po e shijojnë këto ditë krahas makinave të shtrenjtave dhe vilave të ndryshme. /Prive.al/

 

 

Artikuj të ngjashëm