Aksidentohet Gjon Karrica (Foto)

By

Këngëtari Gjon Karrica ka ardhur në Kosovë për shkak të programeve festive të vitit të ri. Mirëpo qëndrimi në vend nuk po i ecën dhe mjaft mirë.

Pasi u bë për spital ditë më parë sot ka pësuar një aksident me makinë. Prive ka siguruar një fotografi ku shihet Gjoni dhe makina e dëmtuar.

Përpos dëmeve materiale duket se nuk ka pasur të lënduar dhe Karrica është në gjendje të mirë.

Ndërkaq në planin personal shumë shpejt do të bëhet baba e atë muzikor do e vazhdoj me klipin e ri ‘Bombardimet’.

gjon karrica

Artikuj të ngjashëm