Aksidenti i tmerrshëm me motor i George Clooneyt, dalin pamjet

By

Aktori i famshëm amerikan George Clooney, raportohet të ketë qenë 60 kilometra në orë kur ai është hedhur  rreth 3 metra në ajër nga një veturë.

Aksidenti ka ndodhur në ishullin italian ta Sardinias gjatë së martës, derisa Clooney po e voziste skuterin e tij.

Revista amerikane TMZ, ka arritur të konfirmojë disa detaje lidhur me aksidentin e 57 vjeçarit.

“George Clooney është trajtuar në spital e më pas është liruar nga spitali në Olibia. Ai po e rimerr veten në shtëpinë e tij dhe do të bëhet mirë”, kanë thënë përfaqësues të tij për mediat amerikane.

Nëse iu kanë ikur, këto janë imazhet e aksidentit të tij!

george clooney details from accident emerge 014112302

george clooney details from accident emerge 014112302

Artikuj të ngjashëm