Ajo s’ka fare turp! Kylie Jenner i kërkon të dashurit publikisht seks për ditëlindje

By

Kylie Jenner do që të ketë edhe një bebe me të dashurin e saj Travis Scott!

21 vjeçarja e Keeping Up With the Kardashians, ka publikuar një mesazh të ëmbël në Instagramin e saj për të dashurin, i cili dje  bë 28 vjeçar.

“Të kam parë duke u shndërruar në partner, mik, djalë dhe baba dhe gjithçka ka qenë kaq përmbushëse. Miku im më i mirë dhe burri im, të gjitha në një. Të dua dhe jam shumë krenare me ty. Urime ditëlindjen. Le të bëjmë seks dhe të bëjmë edhe një tjetër fëmijë”, ka shkruar Kylie duke publikuar edhe fotografi simpatike të çiftit bashkë.

Kylie dhe Travis u bënë prindër të fëmijës së tyre të parë, Stormit, në Shkurt ë vitit 2018-të. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm