Ajo sapo doli nga rehabilitimi dhe u nda nga i dashuri – edhe një çift i famshëm i dha fund romancës

By

Këngëtarja amerikane Demi Lovato dhe i dashuri i saj Henry Levy nuk janë më bashkë.

26 vjeçarja krijuese e hitit “Echame La Culpa”, dhe dizajneri i modës, i kanë dhënë fund lidhjes së tyre pas katër muajsh, raporton reviste People/

Një burim ka thënë për revistën ata janë ndarë pas kaq kohe bashkë, ndërsa lidhjen e kishin nisur në Nëntor të vitit të kaluar.

Më së pari ata ishin parë në një takim në një restorant të sushit në Los Angeles, pasi që Demi doli nga qendra rehabilituese ku po qëndronte për kurim nga konsumimi i narkotikëve.

Tani Demi është kthyer në shtëpinë e saj në LA dhe po kujdeset për veten e saj, kanë thënë burime pranë këngëtares. /Prive.al

Demi Lovato & Boyfriend Henry Levy Break Up (Report)

Artikuj të ngjashëm