Aida dhe Naseri martohen zyrtarisht (FOTO)

By

Aida Doçi dhe Naser Qeli janë martuar zyrtarisht.

Lajmi u bë i ditur nga vet këngëtarja e cila ndau fotografi me ndjekësit e saj në Instagram.

’Zyrtarisht të martuar. Ti i dhe kuptim jetës time’. Ka shkruar ajo poshtë imazhit krah Naserit.

Urime çiftit./Prive.al

Artikuj të ngjashëm