Ai ka shtuar peshë: Bukuroshja e famshme e urdhëron burrin të humbë kilogramët (FOTO)

By

Janë një çift shumë-shumë i famshëm, e i ndjekur e i pëlqyer nga miliona. Çifti Kim Kardashian e Kanye West janë të martuar e të lumtur krah njëri tjetrit e me dy fëmijët e tyre, North dhe Saint.

Kim vet humbi me dhjetëra kilogramë pas lindjes së djalit, ndërsa tani të njëjtën gjë po e kërkon nga bashkëshorti i saj, reperi Kanye West që ta bëjë të njëjtën gjë.

Ajo e ka urdhëruar atë që të hyjë në një dietë e të humbë peshë, që kur të vijë në jetë fëmija i tyre i tretë, ai të jetë në formë.

Kardashian është përkujdesur vet për dietën e tij dhe po ashtu regjimin e ushtrimeve fizike, për shkak se po dëshiron që ai të ndjehet mirë kur familja e tyre të jetë zgjeruar.

Dyshja po pret edhe një fëmijë që të vijë në jetë, nga një nënë surrogate. /Prive.al

Strict orders: Kim Kardashian wants her husband Kanye West, 40, to follow suit, reportedly putting the rapper on a 'daddy diet' ahead of the arrival of their third child early next year

Whipping him into shape: The reality beauty, 36, is ordering her beau to embark on a strict training and diet regime, as she wants Kanye to be 'feeling his best' as they expand their brood

Artikuj të ngjashëm