Agnesa Vuthaj tregon disa mënyra për të kaluar kohën në shtëpi (VIDEO)

By

Ish-Miss Kosova, Agnesa Vuthaj, ka ndarë me shikuesit e emisionit Prive disa mënyra se si të kalojmë kohën kur jemi në shtëpi.

Në videon e mëposhtme, modelja shfaqet në shtëpinë e saj duke folur për shumë gjëra.

Çfarë ka bërë dhe çfarë aktualisht po bën e kuptoni vetëm duke klikuar videon./Prive.al

Artikuj të ngjashëm