Rrëfimi pa doreza i Agnesa Vuthaj!

By

Agnesa Vuthaj njihet si një nga ikonat e bukurisë shqiptare.

Lajmet për të janë të shumta, por jo dhe intervistat.

Të dielën Agnesa Vuthaj ishte e ftuar në NIN ku zbuloi të pathënat e saj, duke thyer heshtjen.

Intervistën e plotë mund ta ndiqni mëposhtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm