AGNESA VUTHAJ, MODELE E KOMPANISË SË SAJ!

By

Bukuroshja Agnesa Vuthaj ka filluar të jetë aktive në biznesin e modës. Madje tani ka prezantuar koleksionin e ri të çantave me emrin e saj.

Për ta promovuar këtë koleksion bukuroshja ka vendosur të realizoj një set fotografik por nuk ka zgjedhur ndonjë modele ta bëj këtë punë.

Vuthaj ka realizuar një set fotografik ku shihet ajo dhe çantat ‘Agnesa Vuthaj’./Prive.al

2

Artikuj të ngjashëm