Afrona ka disa fjalë për Bleron me rastin e ditëlindjes

By

Sot kur Blero po feston ditëlindjen e 38-të të tij, në mesin e urimeve të shumta nuk kishte se si të mungonte edhe ai i të dashurës së tij, Afronës.

Megjithëse nuk ka postuar urimin pas orës 12 në mesnatë siç edhe ndodh rëndom, bukuroshja Dika është përkujdesur që sot në mëngjes t’i thotë fjalët më të mira për personin e zemrës.

Nga Zvicra ajo është shprehur: ‘Dashuria dhe kujdesi jot ndaj meje, ma ndertuan Boten. Pa ty, une nuk jam une. Shpresoj qe ta arrish te gjitha synimet dhe te gjitha enderrat tua te behen realitet. Shume urime ty njeriu me i dashur dhe me special ne jeten time. Te Dua’. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm