Afrona dikur ishte pjesë e këtij klipi të Mc Kreshës (VIDEO)

By

Shumë vjet më parë, Mc Kresha solli një hit i cili edhe sot vazhdon të dëgjohet në disa vende.

“Çok Guzel” është projekti muzikor në të cilin ka marrë pjesë Afrona Dika – sot bashkëshortja e Bleros.

Nëse nuk e keni parë asnjëherë klipin apo nëse nuk e keni vënë re, e keni mundësinë tani ta analizoni mirë.

Në fillim të videoklipit, Afrona luan rolin e një infermierere edhe pse duket pak më ndryshe për shkak të moshës që kishte në atë kohë.

Kënga ka shtatë vjet që është publikuar por ne e risjellim për ju më poshtë.

Theksojmë se Afrona dhe Blero janë martuar javë më parë në bregdetin shqiptar në një ceremoni madhështore të rrethuar nga miq dhe familjar./Prive.al

Artikuj të ngjashëm