Afrona Dika na rrëfen çdo detaj – nga bisedat në Instagram e deri te takimi i parë me Bleron

By

Këtë edicion të fundit të Prive, Afron Dika na rrëfeu për “5 Datat” e saj më të rëndësishme.

Filloi nga fëmijëria e saj, adoleshenca e deri tek takimi i parë me Bleron dhe martesën e saj.

Për herë të parë ajo ndau detaje që si dinim më parë. Si silluan ata dy bisedën në Instagram dhe se si Blero vendosi ta befasojë atë për takimin e parë.

Ndiqni të plotë në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm