Afrona Dika na prezanton me unazën e bukur të martesës me diamantë

By

Me 23 shtator Afrona Dika dhe Blero kurorëzuan dashurinë e tyre me një dasmë të mahnitshme në bregdetin e Shqipërisë, në Shëngjin.

Çka nuk u pa nga dasma e Bleros dhe Afronës? (VIDEO)

Ajo është një nga vajzat më të bukura që shohim në publik, dhe si nuse, nuk kishte si të ishte ndryshe, me elegancën dhe finesën që paraqiti ajo po shkëlqente në tre dukjet e dasmës.

Së fundmi ajo ka ndarë me ndjekësit e saj të shumtë në instagram fotot e para të unazës së saj të martesës.

Unaza e mrekullueshme e cila është prej diamanti duket se është punuar nga Arta Walther Jewelry kompani kjo e cila ndodhet në Zvicër. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm