Afrona Dika debuton me modelin e ri të flokëve

By

Gjatë ditës së sotme Afrona Dika bëri një ndryshim në pamjen e saj.

Ndonëse ajo vazhdon të mbajë ngjyrën biond të flokëve ajo ‘lozi’ pak me gjatësinë e tyre.

View this post on Instagram

New Hair Style by @hairstylingelisa I love your magic hands💓

A post shared by Afrona Dika (@afronadika) on

Në llogarinë e saj në Instagram ajo pyet ndjekësit e saj nëse duhet t’i shkurtojë flokët dhe tani ajo postoi një fotografi me modelin e ri të flokëve.

Flokë biond pak më të shkurtër si duket ishte ndryshimi që i duhej Afronës.

Ajo së fundmi foli për Prive për përditshmërinë e saj gjatë pandemisë dhe si po përballon ditët larg bashkëshortit të saj Bleros. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm