Afrona Dika bën publike humbjen e saj të peshës

By

Afrona Dika, një nga blogeret shqiptare më të ndjekura, kësaj here pati një postim pak më ndryshe.

Ajo ka nisur rrugëtimin e saj në humbje të peshës, dhe bëri gjithçka publike.

Në një foto para dhe pas, ajo tregoi ndryshimin që ka pasur brenda një muaji, duke humbur disa kilogramë.

Më poshtë mund të shihni postimin e saj të plotë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm