Afrona dhe Blero ia ‘mbathin’ për në …

By

Nëse ekzistojnë dy persona që po arrijnë të thyejnë mitin e problemeve të lidhjeve në distancë atëherë pa dyshim ata janë Blero dhe Afrona.

Çifti përkundër angazhimeve të mëdha kohën e kaluar së bashku po e menaxhojnë për mrekulli.

Pasi ishin në Meksikë. Athinë, Barcelonë e plot vende tjera në disa kontinente, dyshja kanë piketuar një tjetër destinacion.

Sot kanë marrë rrugë nga Zurich për në Londër të Britanisë së Madhe ku pritet të kalojnë së bashku disa ditë relaksi.

Kujtojmë se pak kohë më parë, Afrona e paralajmëroi Santorinin e Greqisë si destinacionin e radhës por siç duket nuk kanë pritur edhe pa një tjetër udhëtim të ndërmjetmë. /PRIVE.AL

 

Artikuj të ngjashëm