Afrim Muqiqi çudit: Rrëfen moshën e re kur nisi cigaren

By

Këngëtari Afrim Muqiqi, këtë javë ishte protagonist i intervistës së përjavshme të Prive, “10-të gjëra që s’i dini”, duke rrëfyer ato pak detaje e sekrete nga jeta e tij, që kanë mbetur të panjohura për publikun.

Ndër këto gjëra, ai ka treguar se kur ishte 12 vjeç e kishte filluar pirjen e duhanit dhe për këtë arsye, babai i tij edhe e kishte rrahur.

Ndiqeni të plotë intervistën për Prive, në linkun më poshtë:

 

 

 

Artikuj të ngjashëm