Afrim Muqiqi bëhet gjysh për herë të parë

By

Këngëtari Afrim Muqiqi është bërë gjysh për herë të parë!

Lajmin e ka konfirmuar mbrëmë vonë përmes një fotografie, djali i këngëtarit, Albioni.

Ai ka bërë të ditur se është bërë bërë baba me ardhjen në jetë të vajzës.

Çifti kanë vendosur ta quajnë vajzën Maida.

Lindja është kryer në një nga spitalet private të kryeqytetit dhe fatmirësisht ka shkuar gjithçka mirë si për Albertinën ashtu edhe për princeshën e vogël Maida

May be an image of 3 people, balloon and indoor.

Shumë urime! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm