Afërdita Paqarada rrëfen dy momentet më të frikshme gjatë fluturimit me aeroplan

By

Së fundmi ish Missi Aferdita Paqarada, festoi ditëlindjen jubilare, – ajo mbushi plot 50 pranvera.

Falë bukurisë së saj, kishte arritur dekada më parë të zgjidhet si më e bukura e Kosovës dhe ende Aferdita na dëshmon që vitet janë vetëm numër për të.

Datën e saj të veçantë, Aferdita e ndau dhe me Prive pasi ishte pjesë e rubrikës “50 pyetje” ku ndau mjaft të pathëna nga ajo.

Ndër të tjerash ish Missi na tregoi edhe dhuratat më të veçanta që ajo ka marrë ndër vite dhe dy eksperienca shumë të frikshme gjatë udhëtimit me aeroplan.

Ndiqni të plotë intervistën e saj për të kuptuar më shumë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm