Afërdita flet për thashethemet që solli ‘Topless’ (Video)

By

Afërdita Dreshaj para pak dite ka lançuar ‘Topless’ në bashkëpunim me Agon Amigën.

Ky projekt  i cili u pëlqye, solli me vete edhe një numër të madh thashethemesh.

U tha se Agoni është ndarë nga bashkëshortja për shkak të Afërdita Dreshaj, por që kjo e fundit e mohoi duke thënë se klipi ka qenë gjithçka në përputhje të këngës dhe asgjë personale.

Po ashtu shtoi se ajo vazhdon lidhjen e saj me hokeistin Jakub Kindl madje ky e ka shpërndarë në rrjetet sociale klipin e Afërditës./Prive.al

Artikuj të ngjashëm