Afërdita Dreshaj uron Leo Di Caprion!

By

Relacioni i saj me Leonardo Di Caprion pati ngjallur shumë debat.

Një foto ku shihej në ballkon në shoqërinë e aktorit të njohur ishte temë diskutimi për muaj të tërë e kjo ngjarje madje ishte përfshirë edhe në këngë.

Megjithëse kohë e gjatë ka kaluar nga kur u kuptua se Leo dhe Afërdita shoqëroheshin me njëri-tjetrin, duket se dyshja ende ruajnë raportin miqësor.

Këngëtarja e modelja ka postuar foton e famshme në rrjete sociale duke uruar Di Caprion shkurt për fitimin e çmimit Oscar, në nominimin e gjashtë të tij.

‘Më në fund. Urime për Oscar-in e parë’ – ka shkruar ajo në profilin e saj. /Prive.al/

berlinale

Artikuj të ngjashëm