Afërdita Dreshaj shkon në shtëpi dhe gjen një surprizë të madhe (FOTO)

By

Asaj i bëhen surpriza gati çdo javë. Lëre që është e bekuar me një të fejuar romantik që ia zbukuroi momentin e fejesës me detaje të veçanta, por ajo edhe miket i ka shumë të kujdesshme.

Këngëtarja Afërdita Dreshaj, është kthyer në shtëpi në një ambient të dekoruar me lule enkas për të dhe kjo ka qenë një befasi për Dreshajn, e përgatitur nga një mike e saja.

Dreshaj është habitur nga ky rregullim i dhomës së saj të ndejës, ndërsa ka marrë edhe dhurata të bukura nga shoqja.

Të gjitha këto i ka dokumentuar përmes fotografive në Instagram. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm