Aferdita Dreshaj sapo na emocionoi me urimin për bashkëshortin e saj (FOTO)

By

Modelja Aferdita Dreshaj ka kohë që po shijon jetën e saj në Pragë (Kryqeytetin e Republikës Çeke), aty ku bashkëshorti i saj hokeisti çek Jakup Kindl, po zhvillon karrierën e tij.

Edhe pse e distancuar nga karriera, ajo gjithmonë është pranë ndjekësve të saj me postime në rrjete sociale.

Sot bashkëshorti i saj Jakup Kindl feston ditëlindjen dhe Aferdita u kujdes që përmes disa fotografive nga momentet e tyre më të lumtura, ta uroj atë në këtë datë të shënuar për të.

Kjo ditëlindje është edhe më e veçantë për dyshen, sepse ata u bënë për herë të parë prindër të një djali vitin e kaluar, të cilin e pagëzuan me emrin Sky Blue Kindl.

Shumë urime. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm