Afërdita Dreshaj pa bluzë! (Foto)

By

Modelja Afërdita Dreshaj gjaë qëndrimit para disa jave në Prishtinë ka realizuar një set fotografik mjaft të nxehtë.

Ndërsa tani pas disa kohësh ka filluar ti publikoj disa imazhe.

Një ndër to e ka publikuar para disa minutash ku shihet mjaft sensuale dhe përpos xhaketës së hapur nuk ka të veshur asgjë tjetër.

Kjo fotografi është realizuar nga Arton Humolli i cili para disa dite ka hapur ekspozitën ‘Trup e shpirt’ në Tiranë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm