Afërdita Dreshaj nënë për herë të parë, kjo është gjinia e bebes

By

Modelja shqiptare Afërdita Dreshaj do të bëhet nënë për herë të parë.

View this post on Instagram

love,love,love 💛

A post shared by Aferdita Dreshaj Kindl (@aferditadreshaj) on

Lajmin e ka zbuluar vetë Dreshaj përmes një postimi në rrjete sociale ku shfaqë momentin e zbulimit të gjinisë së bebes.

Ajo dhe bashkëshorti Jakub Kindl do të bëhen prindër të një djali.

Fëmiu parashihet të vijë në jetë në Mars të vitit 2021. Aktualisht, Afërdita është rreth 4 muajshe shtatzënë.

Me krahë të lehtë! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm