Afërdita Dreshaj në shoqërinë e Jonny-t (Foto)

By

Bleona ka promovuar shumë punën e saj e përpos karrierës ajo ka treguar se qenin e do shumë e madje i ka hapur instagram.

E në Instagramin e Jonnyt ka publikuar një fotografi të tij me modelen Afërdita Dreshaj.

Po ashtu në foto Bleona përmes instagramit të JonnyJDog ka shkruar: “I kam mësuar Kim Kardashian gjithçka din tani është radha për Afërdita Dreshaj”

Përpos me qenin e Bleonës ajo ka postuar fotografi me motrën e saj por jo dhe me të dashurin./Prive.al

Artikuj të ngjashëm